Теорија система

Стеван Милинковић, Редовни професор
Системско инжењерство. Примена на специфичне класе система у области рачунарства, физике, хемије, технологије материјала.

Радомир Јанковић, Доцент
Радомир се бави моделовањем и симулацијом помоћу којих истражује перформансе сложених организационих и техничких система, као и нових тактичких поступака, што има примену у многим областима, а посебно у системима одбране, рачунарским комуникацијама и роботици.

Драган Шалетић, Доцент
Драган се бави расплинутим (fuzzy) системима, расплинутим експертским системима, меким рачунарством, операторима обједињавања, што је од значаја за развој аутономних рачунарских уграђених система.

Снежана Поповић, Доцент

Ирена Јовановић, Доцент

Петар Бојовић, Асистент

Бранислав Милојковић, Асистент