Увод у Mathcad 11

• Повез: Меки
  • Писмо: Латиница
  • Формат: б5

Књига Увод у MathCAD 11 садржи осам поглавља. Свако поглавље почиње јасним скупом циљева, затим следе вежбе, и на крају долазе различити проблеми и списак кључних термина. Оквири примене се провлаче кроз књигу са намером да студентима прикажу инжењерство из перспективе стварног света. Одељци "за успех у послу" пружају савете који ће им помоћи да уче током студија и да избегну уобичајене замке у које обично западају студенти прве године.

На крају сваког поглавља налази се неколико проблема за домаћи задатак. MathCAD можете користити за решавање реалних проблема у разним инжењерским дисциплинама, као што су хемијски процеси, електроника, биомедицина, машинство, грађевинство итд.

У књизи се обрађују и следеће теме: нанотехнологија, биомедицинско инжењерство, оптика, анализа ризика, тотална рециклажа, композитни материјали, као и алтернативна енергија.

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079