ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2022

ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2022

Коначан избор финалиста такмичења RAF Challenge настао је као резултат одлуке стручне комисије коју чине професори и асистенти Рачунарског факултета.

Школе које су послале највише радова и које ће бити награђене стручном литературом издавача CET су:

Медицинска школа "Стевица Јовановић", Панчево - професорка Минодора Чолока

Књажевачка гимназија - професор Миљан Јеремић

Гимназија у Прокупљу - професор Владимир Ђорђевић

Онлајн финале такмичења биће одржано у суботу, 19. марта 2022. године, посредством апликације Zoom. Сви финалисти ће мејлом добити агенду такмичења, као и детаљне инструкције о начину извођења онлајн одбране.

Захваљујемо се свим ученицима и професорима на сарадњи и великом броју послатих радова.

ПРВА КАТЕГОРИЈА (презентација):

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Анђела

Аврамовић

III

Машинско-електротехничка школа

Параћин

2.

Анђелина

Божић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

3.

Петар 

Кукић

II

Средња Техничка Школа "Никола Тесла"

Сремска Митровица

4.

Ања 

Милошевић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

5.

Софија 

Милошевић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

6.

Андријана

Николић

I

Медицинска школа "Стевица Јовановић"

Панчево

7.

Филип

Пауновић

II

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

8.

Милица С.

Петровић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

9.

Ненад

Ранитовић

III

Шеста Београдска Гимназија

Београд

10.

Анђела

Ристић

II

Гимназија "Бора Станковић"

Врање

11.

Лука

Станковић

I

ЕТШ "Никола Тесла"

Београд

12.

Емилија

Томић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

ДРУГА КАТЕГОРИЈА (игра/апликативни програм) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Вукашин 

Влајић

I

Гимназија "Светозар Марковић"

Ниш

2.

Андреј 

Премовић

I

Гимназија Рашка

Рашка

3.

Милош 

Томић

IV

Прва београдска гимназија

Београд

4.

Марко

Мацура

IV

Средња школа "17. септембар"

Лајковац

5.

Александар

Вељковић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

6.

Милан

Шабаз

II

Књажевачка гимназија

Књажевац

7.

Михајло 

Срећковић

III

Гимназија Лебане

Лебане

8.

Ђорђе 

Теофиловић

IV

Ваздухопловна академија

Београд

9.

Немања

Станковић

II

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

10.

Марко

Милић

IV

Гимназија "Свети Сава"

Београд

ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА (видео и аудио материјал) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Богдан

Кривокућа

I

Гимназија

Прокупље

2.

Милош

Груборовић

III

СМШ Јосиф Славенски

Београд

3.

Стефан

Маринковић

IV

ЕТШ "Мија Станимировић"

Ниш

4.

Лука

Михаиловић

IV

ЕТШ "Никола Тесла"

Београд

5.

Катарина 

Дракулић

III

Шеста београдска гимназија

Београд

6.

Вукота

Маркишић

IV

Техничка школа "Иван Сарић" Суботица

Ловћенац

7.

Немања 

Крстић

III

Гимназија Пирот

Пирот

 

Средња Техничка Школа "Никола Тесла"