Учесници семинара RAF IT Days 2019

Учесници семинара су подељени у две категорије (1. Са сопственим смештајем у Београду, 2. Учесници којима факултет обезбеђује смештај). Молимо све учеснике да прате информације на званичном сајту семинара.

 

Листа учесника са сопственим смештајем у Београду:

Р.бр. Име и презиме Школа Град
1 Дјокиц Алекса Девета гимназија Београд
2 Шмигић Александар Десета гимназија Београд
3 Лабовић Александра Десета гимназија Београд
4 Нешић Андреја Трећа гимназија Београд
5 Кековић Андрија Гимназија Крушевац
6 Димитријевић Анита Пета гимназија Београд
7 Васиљевић Антонија Гимназија Ваљево
8 Дурковић Дејан Ваздухопловна Академија Београд Београд
9 Станојевић Дјордје Девета гимназија Београд
10 Мићић Душан Техничка школа Пожега
11 Радисављевиц Филип Медицинска школа Крушевац
12 Галић Лазар Математичка гимназија Београд
13 Девић Марко ТШ Ваљево Ваљево
14 Максимовић Марко Техничка школа Чачак
15 Павловић Михајло Гимназија Крушевац
16 Василевска Милена Пета гимназија Београд
17 Миљковић Миљан Гимназија Бора Станковић Врање, Врањска Бања
18 Никетић Милош Гимназија Чачак
19 Василевска Невена Пета гимназија Београд
20 Живанић Новак Гимназија "Свети Сава" Београд
21 Дељанин Петар ИТХС Београд
22 Соколовић Сава Прва техничка школа Крушевац
23 Јаксиц Софија Седма гимназија Београд
24 Максимовић Стефан Гимназија "Филип Вишњић" Бијељина
25 Петковић Тамара Гимназија Лесковац
26 Лончар Урош ЕТШ Никола Тесла Београд
27 Селаковић Вељко Математичка гимназија

Београд

 

Листа учесника којима факултет обезбеђује смештај:

Р.бр. Име и презиме Школа Град
1 Ристић Алекса Техничка школа Шабац
2 Јовановић Анђела ЕСТШ "Никола Тесла" Краљево
3 Ковациц Андреј Техничка школа "Иван Сарић" Суботица
4 Дикиц Андреја Гимназија "Светозар Марковић" Ниш
5 Дејковић Андријана Гимназија "Светозар Марковић" Ниш
6 Божовић Балша Гимназија "Слободан Шкеровић" Подгорица, ЦГ
7 Петровић Богдан Гимназија Пожаревац
8 Кајевић Дарис Гимназија "30.септембар" Рожаје, Црна Гора
9 Вељковиц Дјордје Гимназија Крушевац
10 Ристић Ђорђе Гимназија Књажевац
11 Јоксовић Филип Прва техничка школа Крагујевац
12 Стошић Исидора Гимназија "Свети Сава" Пожега
13 Кеовачец Јован Гимназија Пожаревац
14 Лазић Јован Економско трговинска школа Пожаревац
15 Куљанчић Лазар СТШ "Михајло Пупин" Кула
16 Лазаревић Лука ЕШ Стана Милановић Шабац
17 Митровић Марко Гимназија Књажевац
18 Шефчић Матеја Техничка школа "Иван Сарић" Суботица
19 Ајдер Милан Гимназија "Ј. Ј. Змај" Нови Сад
20 Сувачаров Милица ЕТШ Никола Тесла Панчево
21 Тутус Мина ЕСТШ "Никола Тесла" Краљево
22 Аврамовић Настасија Гимназија "Светозар Марковић" Ниш
23 Митић Петар Уметничка Школа Ниш
24 Аксентијевић Урош Прва гимназија Крагујевац
25 Ракић Урош Гимназија Књажевац
26 Сувачаров Вања ШЦ Никола Тесла Вршац, Уљма
27 Миловић Војин Прва гимназија Крагујевац
28 Моравчевић Вукашин Гимназија Шабац
29 Рудински Звонимир Техничка школа "Иван Сарић" Суботица

© 2010-2020 RAF IT Days  mail-flag-png-image-69223 Instagram twitter

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079