РАФ-овци најбољи на Hackathon-у

Мај, 2015.

На такмичењу Hackathon 0x02, који је овог викенда одржан на Рачунарском факултету, прво и друго место освојили су тимови студената са РАФ-а. Најбољи је био тим RAFnut (Никола Клипа, Андреј Караџић, Никола Мастиловић и Филип Данић), док је друго место освојила екипа "Earth, wind and version control" у саставу: Душан Здравковић, Богдан Хабић, Миљан Текић и Андреј Бенчић (студент ЕТФ-а). Треће место припало је средњошколском тиму "Merry Graverobbers", који су чинили ученици ЕТШ "Земун" (Вукашин Вученовић, Марко Јеремић и Никола Филиповић).

Поред подршке Рачунарског факултета, такмичење су подржали и Microsoft Development Center Serbia и Devana Technologies, који су спонзори такмичења, као и компанија Koding.

hackathon

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079