Унцатегорисед

Распоред уписа у јунском уписном року (2008/2009.)

Распоред уписа студентата – јунски уписни рок 2008.


Упис се одвија према сатници
у секретаријату Рачунарског факултета, на 5. спрату.


Четвртак 03.07.2008./ДИВ>

Време Датум Име кандидата Презиме кандидата

9 ч.

03.07.2008.

Александар

Илић

9 ч.

03.07.2008.

Владимир

Бошковић

9 ч.

03.07.2008.

Владимир

Вукчевић

9 ч.

03.07.2008.

Никола

Стојановић

9 ч.

03.07.2008.

Милош

Вујновић

9 ч.

03.07.2008.

Немања

Терзић

10 ч.

03.07.2008.

Душан

Андрејић

10 ч.

03.07.2008.

Милан

Ристић

10 ч.

03.07.2008.

Александар

Четник

10 ч.

03.07.2008.

Марија

Прокопијевић

10 ч.

03.07.2008.

Никола

Борић

10 ч.

03.07.2008.

Никола

Радошевић

11 ч.

03.07.2008.

Немања

Стара

11 ч.

03.07.2008.

Милош

Васиљевић

11 ч.

03.07.2008.

Младен

Кулић

11 ч.

03.07.2008.

Урош

Нешић

11 ч.

03.07.2008.

Мирослав

Веселиновић

12 ч.

03.07.2008.

Александар

Миладиновић

12 ч.

03.07.2008.

Дејан

Јовановић

12 ч.

03.07.2008.

Урош

Вуловић

12 ч.

03.07.2008.

Милош

Живковић

12 ч.

03.07.2008.

Далибор

Гајић

13 ч.

03.07.2008.

Игор

Ранковић

13 ч.

03.07.2008.

Милутин

Тодоровић

13 ч.

03.07.2008.

Дејан

Марковић

13 ч.

03.07.2008.

Данило

Раденовић

13 ч.

03.07.2008.

Павле

Обрадовић

14 ч.

03.07.2008.

Александар

Драгојевић

14 ч.

03.07.2008.

Игор

Мандић

14 ч.

03.07.2008.

Милош

Дјукановић

14 ч.

03.07.2008.

Ана

Мијачић

14 ч.

03.07.2008.

Ратко

Морача

15 ч.

03.07.2008.

Стефан

Младеновић

15 ч.

03.07.2008.

Бобана

Миливојевић

15 ч.

03.07.2008.

Стефан

Срећковић

15 ч.

03.07.2008.

Никола

Никић

15 ч.

03.07.2008.

Никола

Марковић

16 ч.

03.07.2008.

Бранислав

Јовић

16 ч.

03.07.2008.

Дејан

Чанчаревић

16 ч.

03.07.2008.

Марко

Цветковић

16 ч.

03.07.2008.

Милош

Радојчић

16 ч.

03.07.2008.

Благоје

Јововић

17 ч.

03.07.2008.

Александар

Дјурић

17 ч.

03.07.2008.

Љубисав

Јаковљевић

17 ч.

03.07.2008.

Владимир

Анђелић

17 ч.

03.07.2008.

Александар

Страхињић


Петак 04.07.2008.

Време Датум Име кандидата Презиме кандидата

9 ч.

04.07.2008.

Жарко

Јовановић

9 ч.

04.07.2008.

Ивана

Медић

9 ч.

04.07.2008.

Марко

Петровић

9 ч.

04.07.2008.

Мирослав

Ивковић

9 ч.

04.07.2008.

Ненад

Симић

10 ч.

04.07.2008.

Филип

Иванов

10 ч.

04.07.2008.

Петар

Аксентијевић

10 ч.

04.07.2008.

Стефан

Вранић

10 ч.

04.07.2008.

Бојан

Вишњевац

10 ч.

04.07.2008.

Александар

Љубић

11 ч.

04.07.2008.

Владимир

Дјорђевић

11 ч.

04.07.2008.

Витомир

Бабин

11 ч.

04.07.2008.

Јован

Поповић

11 ч.

04.07.2008.

Владимир

Ковачевић

11 ч.

04.07.2008.

Милош

Живановић

12 ч.

04.07.2008.

Михаило

Максић

12 ч.

04.07.2008.

Марјан

Николов

12 ч.

04.07.2008.

Биљана

Шепа

12 ч.

04.07.2008.

Милош

Моравац

12 ч.

04.07.2008.

Тадија

Лазаревић

13 ч.

04.07.2008.

Тома

Булатовић

13 ч.

04.07.2008.

Петар

Тошић

13 ч.

04.07.2008.

Никола

Гајин

13 ч.

04.07.2008.

Слободан

Томић

13 ч.

04.07.2008.

Тијана

Говедарица

14 ч.

04.07.2008.

Ненад

Дјокић

14 ч.

04.07.2008.

Марко

Максимовић

14 ч.

04.07.2008.

Филип

Бошковић

14 ч.

04.07.2008.

Никола

Павићевић

14 ч.

04.07.2008.

Владимир

Чолић

15 ч.

04.07.2008.

Филип

Кутлача

15 ч.

04.07.2008.

Милош

Ракоњац

15 ч.

04.07.2008.

Стефан

Лазаревић

15 ч.

04.07.2008.

Никола

Зелинчевић

15 ч.

04.07.2008.

Марко

Никитовић

16 ч.

04.07.2008.

Никола

Дјорђевић

16 ч.

04.07.2008.

Петар

Поповић

16 ч.

04.07.2008.

Дарко

Мизић

Стипендисти Рачунарског факултета - 2008/2009.

Списак стипендиста уписаних на Рачунарски факултет
у šколској 2008/2009. години



Р. бр.


Име и презиме


Основ за добијање стипендије

1.

Мирослав Богдановић

  • Бронзана медаља на БОИ
  • Бронзана медаља на МИО (2007.)
  • 2. награда на државном такмичењу из информатике
  • 2. место на СИО, члан екипе за МИО

2.

Маја Кабиљо


  • Бронзана медаља на МИО
  • Бронзана медаља на БОИ
  • 1. награда на државном такмичењу из информатике,
  • 3. место на СИО, члан екипе за МИО
  • 3. награда на државном такмичењу из математике

3.

Марко Митић


  • 2. награда на државном такмичењу из информатике

4.

Сања Поповић


  • 1. награда на државном такмичењу из информатике

5.

Марко Пауновић


  • 2. награда на државном такмичењу из информатике (Б кат.)

6.

Бојан Карлаš


  • 1. награда на државном такмичењу из информатике (Б кат.)

7.

Александар Станчић


  • 1. место на републичком такмичењу из информатике (Р. Српска)
  • учесник на МИО (2007.)

8.

Немања Татић


  • 1. место на републичком такмичењу из информатике (Р. Српска),
  • 4. место на државном такмичењу из информатике (БиХ)
  • члан екипе за МИО

9.

Владимир Николић

  • Бронзана медаља на БМО
  • 1. награда на државном такмичењу из математике,
  • 4. место на СМО, члан екипе за ММО

10.

Марија Лекић


  • 3. награда на државном такмичењу из математике


МИО - Међународна информатичка олимпијада
ММО - Међународна математичка олимпијада

БОИ - Балканска информатичка олимпијада

БМО - Балканска математичка олимпијада

СИО - Српска информатичка олимпијада
СМО - Српска математичка олимпијада

Дипломирани студенти

 

Студенти који су дипломирали 2013. године

Основне академске студије

Иванковић Милан
Голубовић Марија
Чоњић Борка
Обрадовић Павле
Трајковић Данко
Гајић Далибор
Ментов Иван
Богдановић Мирослав
Божидаревић Ненад
Вукчевић Владимир
Мићић Маријана
Јоцић Александар
Жуљевић Роберт
Томић Милан
Марковић Бранимир
Петар Првуловић 
Брдарески Дарко
Трхуљ Дамир
Бановац Ђорђе
Марковић Дејан
Петровић Танковић Вања

Мастер студије

Савић Милица

 

Струковне студије

Поповић Петар
Тасић Урош
Ђурђевић Александар

 

Студенти који су дипломирали 2012. године

 

Петровић Марко
Кабиљо Маја
Димић Стефан
Гаговић Марко
Лале Синиша
Лекић Страхиња
Арсенијевић Сибин
Станковић Милош
Суша Ален
Глигоровски Милорад
Широка Александар
Савић Марко
Зупанек Миха
Мишић Милош
Младен Ђорђевић
Авакумовић Милош
Миладиновић Александар
Јосиповић Огњен
Петровић Лазар
Каменица Немања
Радивојевић Радован
Раденовић Данило
Бошковић Владимир
Верначки Владимир
Стојановић Невен
Вулићевић Никола
Мићуновић Филип
Прокопијевић Марија
Пашковић Вук
Станчић Александар
Митић Младен

 

 

 

Студенти који су завршили струковне студије 2012. године

 

Аксентијевић Петар
Симић Ненад
Новаковић Јован

 

Студенти који су стекли звање мастер 2012. године

 

Драган Јовичић
Михајло Анђелковић
Марко Петровић

 

Студенти који су дипломирали 2011. године

 

Тороман Срећко
Ристић Иван
Матејић Дамњан
Матовић Лука
Николић Ненад
Станковић Бојан
Стојановић Влајко
Бохаревић Милан
Кулушић Лука
Миленковић Александар
Милиновић Јелена
Петровић Бранко
Подгорац Милош
Леро Никола
Живановић Александар
Петровић Реља
Станковић Милош
Миладиновић Марко
Зечевић Милош
Савић Драган
Цветковић Милан
Гуо Xиао Ханг
Митић Милан
Бошњаковић Ива
Стојановић Стефан
Николић Горан
Милојковић Бранислав
Ковачевић Урош
Катић Војин
Костић Марко

Продановић Ненад
Шћекић Славко
Вујадиновић Александар
Додић Милош
Матић Марко
Гицић Раде
Јовић Игор
Ђуричић Мирослав
Гај Марко
Мишић Никола
Јелић Ненад

 

Студенти који су завршили струковне студије 2011. године

 

Ковачевић Владимир
Божић Владимир
Булатовић Тома
Ивковић Мирослав

Студенти који су стекли звање мастер 2011. године

 

Игор Кабиљо
Мирцеа Цимпои

 

Студенти који су дипломирали 2010. године

 

Мартић Горан
Калевски Стефан
Пајић Никола
Обућина Срдјан
Сандро Здравковић
Иван Милутиновиц
Милан Ступар
Дејан Благојевиц
Петар Јовановиц
Хана Сусак
Александар Божић
Игор Кабиљо
Адела Мазникар
Иван Боцић
Душан Цветковић
Попић Борис
Ђорђе Митрић
Александар Николић
Никола Трујић
Душан Радојевић
Милош Толпа
Савовски Стефан
Поповић Иван
Срђан Ковачић
Вучковић Далибор
Ковачевић Стеван
Брачко Немања
Иван Милинковић
Илијашевић Игор
Варићак Александар

 

Студенти који су завршили специјалистичке струковне студије 2010. године

 

Павловић Радослав

 

Студенти који су завршили струковне студије 2010. године

 

Гркић Никола
Лазовић Ненад

 

Студенти који су стекли звање магистар 2010. године

 

Дејан Павловић

 

Студенти који су дипломирали 2009. године

 

Радулашки Марина
Јовановић Немања
Станојевић Никола
Борисављевић Вук
Зириковић Жељко
Прешић Ивана
Владимир Ђукић
Јанко Симоновић
Младен Панић
Јовица Шабић
Дарко Зелић
Никола Стојановић
Никола Ђокић
Дражен Андрић

Студенти који су стекли звање мастер 2009. године

 

Зоран Тадић

Студенти који су стекли звање магистар 2009. године

 

 

Студенти који су дипломирали 2008. године

 

 

Студенти који су стекли звање мастер 2008. године

 

Студенти који су дипломирали 2007. године

Нормал 0 фалсе фалсе фалсе ЕН-УС X-НОНЕ X-НОНЕ МицрософтИнтернетЕxплорер4

Станојевић Никола

Борисављевић Вук

Зириковић Жељко

Прешић Ивана

 

 

404

Грешка, ова страница не постоји.