Списак стипендиста 2015/2016.

Ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету (по редоследу пријављивања):

 

 

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Никола Јовановић

Девета гимназија „Михаило Петровић Алас“

Београд

 2015. - ДТИ, III награда

 2014. - ДТИ, III награда

 2013. - ДТМ, III награда

 

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

2.

Вукоман Стојановић

Гимназија 

Крушевац

 2015. - СИО, учешће

 2015. - ДТИ, II награда

 2014. - ДТИ, учешће

 2013. - ДТИ, похвала

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

3.

Лука Булатовић

Прва београдска гимназија
Београд

Београд 

 2015. - ДТМ, похвала 

 2013. - ДТМ, II награда

 2012. - ДТФ, II награда 

 Рачунарско инжењерство

4.

Војин Пупавац

Рачунарска гимназија

Београд

 2015. - ДТИ, III награда

 2013. - ДТИ, учешће

 2013. - ДТФ, III награда

 2012. - ДТФ, III награда 

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

5.

Максим Стокић

Математичка гимназија

Београд

 2014. - ММО, бронзана                   медаља

 2014. - БМО, бронзана                  медаља 

 2014. - СМО, I награда

 2014. - ДТМ, II награда

 2013. - ММО, сребрна                     медаља

 2013. - БМО, златна                       медаља

 2013. - СМО, I награда

 2013. - ДТМ, II награда

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

6.

 Душан Мандић

Гимназија „Вељко Петровић“

Сомбор

 2015. - ДТИ, III награда

 2013. - ДТИ, похвала

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

7.

 Радоица Драшкић

Шабачка гимназија

Шабац

 2015. - МФО, члан екипе

 2015. - СФО, II награда

 2015. - СМО, похвала

 2015. - СИО, учешће

 2015. - ДТИ, II награда

 2015. - ДТМ, I награда

 2015. - ДТФ, I награда

 2014. - СМО, учешће

 2014. - ДТМ, I награда

 2014. - ДТФ, I награда

 2013. - ДТМ, I награда

 2013. - ДТФ, II награда

 2012. - ДТМ, II награда

 2012. - ДТФ, III награда

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

8.

 Игор Баковић

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

 2015. - ДТИ, учешће

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

9.

 Огњен Ђуричић

Математичка гимназија

Београд

 2015. - СИО, III награда

 2015. - ДТИ, III награда

 2014. - СИО, III награда

 2014. - ДТИ, III награда

 2013. - ДТИ, похвала

 2012. - ДТИ, похвала

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

10.

 Давид Давидовић

Математичка гимназија

 Београд

 2015. - ДТИ, III награда

 2014. - ДТИ, похвала

 2012. - ДТИ, II награда

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

11.

 Никола Јовановић

Математичка гимназија

Београд

 2015. - МИО, члан екипе

 2015. - БОИ, члан екипе

 2015. - СИО, II награда

 2015. - ДТИ, II награда

 2015. - СМО, III награда

 2015. - ДТМ, похвала

 2014. - СИО, III награда

 2014. - ДТИ, II награда

 2014. - ДТМ, похвала

 2013. - СМО, III награда

 2013. - СИО, учешће

 2013. - ДТИ, I награда

 2013. - ДТМ, III награда

 2012. - СИО, учешће

 2012. - ДТИ, II награда

 2012. - ДТМ, III награда

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

12.

Никола Спасић

Гимназија „Светозар Марковић“

Ниш

 2014. - СМО, III награда

 2014. - ДТМ, III награда

 2012. - ДТМ, III награда

 Рачунарско инжењерство

13.

Ана Жегарац

Рачунарска гимназија

Београд

 2015. - Ђак генерације          Рачунарске гимназије

 2013. - ДТМ, II награда

 2013. - ДТФ, III награда

 2012. - ДТМ, III награда

 2012. - ДТФ, II награда

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

 

Позивају се ученици који су добили стипендију за четворогодишње бесплатно школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 19. 06. 2015. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис.

 

Ученици који су добили делимичну стипендију (попуст од 50%) за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету:

 

 

Име и презиме

Школа

Место

Такмичења

За студијски програм

1.

Стефан Бургић

Гимназија Крушевац

Крушевац

 2015. - ДТИ, учешће

 2014. - ДТИ, учешће

 2013. - ДТИ, похвала

 2012. - ДТИ, учешће

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

2.

Лука Главоњић

Гимназија Чачак

Чачак

 2015. - ДТИ, учешће

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

3.

Немања Недељковић

Шабачка гимназија

Шабац

 2015. - ДТИ, учешће

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

4.

Вукашин Вученовић

ЕТШ „Земун“

Београд

 2014. - ДТИРЦТ, III                       награда

 Рачунарске науке или

 Рачунарско инжењерство

5.

Александар Миодраговић

Гимназија Краљево

Врњачка Бања

 2015. - ДТМ, учешће

 2014. - ДТМ, учешће

 2013. - ДТМ, похвала

 2012. - ДТМ, учешће

 Рачунарско инжењерство

 

Позивају се ученици који су добили попуст од 50% за четворогодишње школовање на Рачунарском факултету да се упишу до 19. 06. 2015. године од 10 до 16 часова. Документа потребна за упис.

Легенда:

МИО - Међународна информатичка олимпијада
ММО - Међународна математичка олимпијада
БОИ - Балканска информатичка олимпијада
БМО - Балканска математичка олимпијада
СИО - Српска информатичка олимпијада
СМО - Српска математичка олимпијада
СФО - Српска физичка олимпијада
ДТИ - Државно такмичење из информатике
ДТМ - Државно такмичење из математике
ДТФ - Државно такмичење из физике
ДТИРЦТ - Државно такмичење из информатике Републичког центра за таленте

 

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079