Наставак RAF Open Tour-a

Тим Рачунарског факултета наставља "RAF Open Tour", турнеју обиласка средњих школа и гимназија у Београду и Србији. У понедељак 24.01.2011. године посетићемо ученике ЕТШ "Никола Тесла" у Београду. Презентација ће се одржати у школској библиотеци, с почетком у 13 часова. Затим ћемо ђаке Рачунарске и Математичке гимназије упознати са такмичењем "RAF Challenge 2011", припремном наставом и уписом на факултет, студијским програмима, могућностима које се пружају свим студентима РАФ-а.  Презентације ће се одржати у среду 26.01.2011. године, са почетком у 11.15 у Рачунарској гимназији, односно 13 часова у Математичкој гимназији.

Позивамо све заинтересоване ученике да присуствују представљању РАФ-а, а најактивнијим ученицима поклонићемо неку од књига рачунарске литературе.