Пракса за студенте РАФ-а у Greco Solutions

Сви заинтересовани студенти Рачунарског факултета имају могућност стручне праксе у компанији Greco Solutions. У наредном периоду компанија намерава да ангажује до четири студента за рад на својим пројектима.

"Нудимо ангажман од 20 сати недељно и плаћање преко омладинске задруге. Потребни су нам студенти који ће радити на различитим Java пројектима ({/xа}Јава, ЕЈБ, Спринг, Гроовy/Граилс), Флеx, Мобиле{/xа} и PHP пројектима. Иницијални ангажман подразумева 2 месеца оваквог рада (20 сати недељно), а након тога ће се најбољима нудити посао. Потребно је да свој CV доставе на Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.##14###." - истиче Милош Жикић, софтверски инжењер из Greco Solutions-а.