Бесплатна WEB радионица за средњошколце

Рачунарски факултет ће почетком другог полугодишта одржати бесплатну WEB радионицу за по једног ученика из гимназија и електротехничких школа које се налазе на територији Београда. Радионицу ће држати професори и асистенти РАФ-а, а настава ће се одржавати суботом, почев од 02. фебруара 2013. године.

У овој радионици упознаћемо се са архитектуром веба и основним принципима израде динамичких сајтова. Направићемо свој динамички сајт и у њему применити основе HTML, CSS, JavaScript и PHP - доминантних технологија модерног интернета. На крају радионице сваки учесник имаће свој мини-сајт и основу за даљи напредак и усавршавање на овом пољу.

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079