Победа на такмичењу Case Challenge

Тим Тесла чије је члан, поред Огњена Николића и Жељка Стојковића, студент Рачунарског факултета Лазар Булић освојио је Студију случаја у организацији Case Challenge Serbia. Пројекат Case Challenge је такмичарског карактера, где се студенти и средњошколци такмиче у решавању студије случаја, реалне проблемске ситуације задате од стране компанија.
Победнички тим је представио решење за фирму Centili које је подразумевало израђивање стратешког плана проширивања тржишта, презентацију потенцијалним мобилним оператерима, user manual као и андроид апликацију и имплементацију плаћања на wеб платформи. Као прву награду чланови тима добили су праксу у фирми Centili. Финале је одржано 13. децембра 2016. у просторијама GoDady-a.
Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079