Рачунарски факултет пожелео добродошлицу још једној генерацији бруцоша

Рачунарски факултет у Београду пожелео је добродошлицу 17. генерацији бруцоша. Бруцоше је поздравио декан факултета др Стеван Милинковић пожелевши им топлу добродошлицу, упутивши их у то шта их све чека у предстојећим годинама студирања и каква ће знања и искуства стећи. Будуће студенте Рачунарског факултета поздравиле су старије колеге: Слађан Кантар, Милош Милошевић, Дејан Пектер, Дуња Мајсторовић, које са поносом истичу да су бивши студенти РАФ-а, а сада су успешни информатичари запослени у Microsoft razvojnom centru,NordeusuTelenor-у. Они су са будућим студентима: Рачунарских наука, Рачунарског инжињерства, Рачунарског дизајна и Информационих технолофија разменили своја студентска искуства и искуства која су стекли у фирмама у којима раде. Након њих све присутне је поздравио менаџер Рачунарског факултета Игор Мијатовић пожелевши им добродошлицу и пуно успеха током предстојећих студија.

Слике са пријема бруцоша 2019. године погледајте овде.

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079