Рачунарски факултет представиће се на 64. Међународном сајму књига

На 64. Међународном сајму књига који се одржава од 20. до 27. октобра представиће се Рачунарски факултет. Сви који нас буду посетили у хали 2 (ниво А) имаће прилике да се из прве руке упознају са студијским програмима нашег факултета. Осим информација о условима уписа, пријемном испиту, врстама студија, наставном кадру и стипендијама, заинтересовани ће имаће прилике да разговарају са садашњим студентима који ће врло радо поделити своја искуства о студирању на Рачунарском факултету. На нашем факултету постоје : основне академске студије, струковне студије, мастер и докторске студије о којима ћете, такође, моћи детаљније да се информишете ако будете наши гости. Рачунарски факултет сваке године организује бесплатан семинар под називом RAF IT days који је постао једна врста традиције и знак препознавања факултета. Сви заинтересовани средњошколци којима је овај семинар намењен моћи ће на лицу места да ураде тест из информатике који је предуслов за учешће на семинару RAF IT days. Још један догађај који је карактеристика Рачунарског факултета јесте информатичко такмичење под називом RAF Challenge . Позивамо све средњошколце којима је такмичење намењено да нам се придруже и упознају са детаљима и условима такмичења. Сви посетиоци нашег штанда осим информација о факултету имаће прилике да купе издања стручне компјутерске литературе чији је издавач CET{/xа}.

Рачунарски факултет Рачунарски факултет 011-33-48-079