Горан Милиновић одржао онлајн предавање на тему "Развој и тестирање софтвера у аутомобилској индустрији"

Горан Милиновић, бивши студент РАФ-а, одржао је онлајн предавање студентима о свом професионалном искуству и перспективи рада у аутомобилској индустрији.

Предавање на тему “Развој и тестирање софтвера у аутомобилској индустрији” одржано је 30. априла свим заинтересованим студентима који су, осим што су предавање пратили уживо путем Zoom платформе, имали могућност и дирекне интеракције са предавачем.

Горан је на почетку предавања студентима представио свој пут каријере почев од студирања и колико му је стечено знање на Рачунарском факултету помогло у раду, а потом о свом пословном искуству на развоју софтвера у Народној банци Србије где је био запослен, све до “процеса у позадини “ у аутомобилској индустрији којима се данас бави.

Студенти су у наставку предавања сазнали више о бенефитима рада у самој аутомобилској индустрији, а добили су и позив да о овој теми и додатним питањима комуницирају са Гораном путем мејла goran.milinovic [@] draexlmaier.com

Снимак са предавања доступан је на ЛИНКУ.

IMG_3363.jpg     IMG_3367.jpg      IMG_3364.jpg