Такмичење за средњошколце RAF Challenge 2022 је почело!

На сајту Рачунарског факултета објављен је позив средњошколцима за учешће на информатичком такмичењу RAF Challenge које организују Рачунарски факултет и Друштво математичара Србије. Овогодишње такмичење одржаће се у онлајн формату у три категорије:

1. презентација (тема: Вештачка интелигенција за синтезу фотографија, звука и видео садржаја),

2. апликативни програм/игрица (тема: Мултимедијални софтвер),

3. видео (тема: Шта ме покреће?).

За детаљније информације и о пропозицијама такмичења погледајте RAF Challenge 2022..

На финале такмичења позивају се средњошколци који уђу у ужи избор, а најбољи се награђују вредним наградама.

Пријаве и слање радова ће се обављати путем онлајн форме до 14. фебруара 2022. године, а планирано је да се финале такмичења одржи у марту 2022. године (датум ће бити накнадно објављен).

RAF-aa.jpg